Bud-Kroll to profesjonalizm na najwyższym poziomie

DLACZEGO MY?


W naszej ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim fachowe remonty i profesjonalne wykończenia domów, mieszkań oraz wszelakich lokali i biur. Działamy na rynku od pewnego czasu, stąd też udało nam się zbudować odpowiednie zaufanie wśród naszych zleceniodawców. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm.

Nasza firma bardzo prężnie rozwija się, a my sami na bieżąco podnosimy nasze kwalifikacje, dbając o każdy detal współpracy z Klientem. Nasza budowy i remonty wykonane są z należytą precyzją i zawsze z zastosowaniem uwag Klienta. Nasza firma kładzie szczególną uwagę na dbałość o terminy i jakość wykonania. Wszelakie zadania, które dostaniemy do realizacji, wykonujemy szybko, profesjonalnie i zgodnie z zawartą umową.

Również doradzimy w zakresie wyboru odpowiednich materiałów na Państwa budowę czy remont. Naszym celem jest dbanie o naszego Klienta i zapewnienie znakomitej jakości usług w przyzwoitych cenach. Zawsze rozwiązujemy wszelakie problemy. Bud-Kroll to zdecydowanie gwarancja najwyższej jakości usług oraz pełnego profesjonalizmu.


Prace wykończeniowe:

- usługi malarsko-dekoracyjne
- malowanie ścian i sufitów
- tapetowanie ścian
- szpachlowanie ścian i sufitów
- nakładanie gładzi gipsowych
- układanie paneli podłogowych
- układanie deski barlineckiej
- układanie wykładzin dywanowych


Zadzwoń: 730 098 347